Pracownik fizyczny produkcja

Osoba fizyczna (prywatna)
Leszno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Wytwórnia Pasz Holagra sp. z o.o. w Lesznie poszukuje pracownika fizycznego na produkcji.

Zakres obowiązków:

- obsługa urządzeń produkcyjnych

- układanie i ładowanie na paletach towaru (worki po 25kg)

- wydawanie towaru klientom

- przygotowywanie towaru do transportu i wysyłki

- kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym

- utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym miejsca pracy

- pomoc w przypadku awarii maszyn

- dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

- realizacja założonego planu produkcyjnego

- zaangażowanie i sumienność

- współpraca i komunikacja w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- system premiowania powiązany z wydajnością i jakością pracy

- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Mile widziane:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub magazynowej

Proszę o przesyłanie CV na adres mailowy podany w formularzu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

30 lip 2021;   from: www.olx.pl