Przedstawiciel Handlowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Wronki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego POMET zatrudni pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy z umiejętnością sporządzania dokumentacji przetargowej

Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą we Wronach od ponad 70 lat. PPPM „Pomet” należało zawsze do wiodących przedsiębiorstw w branży spawalniczej. Dobre wyniki ekonomiczne w przedsiębiorstwie zawdzięczamy zdolnościom i ambicjom kadry techniczno-inżynieryjnej, dobrze zorganizowanej sieci dystrybucji wyrobów, szukaniu nowych rozwiązań technicznych. Misją naszego Przedsiębiorstwa jest efektywna produkcja i dostarczanie usług spełniających wymagania klientów połączone z resocjalizacją osadzonych. Poprzez wiedzę i doświadczenie chcemy dostarczać najlepsze produkty i usługi naszym interesariuszom i beneficjentom, doskonaląc procesy i zwiększając efektywność biznesową.

Wymagania:

· doświadczenie w branży przemysłu obróbki metali i spawalnictwa,

· wykształcenie min. średnie,

· doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,

· umiejętność negocjowania i prowadzenia rozmów handlowych,

· kreatywność i umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań,

· znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

· umiejętność sporządzania dokumentacji przetargowej,

· czynne prawo jazdy kat. B,

· dobra znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office).

Zakres obowiązków:

· utrzymywanie trwałych i długofalowych relacji z dotychczasowymi kontrahentami oraz troska o ich dynamiczny rozwój,

· przygotowanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta i negocjowanie warunków współpracy,

· udział w projektach wewnętrznych w obszarze sprzedaży,

· ekspansja na rynki międzynarodowe,

· dbanie o pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Oferujemy:

· umowę B2B,

· narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy,

· pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną lub składanie jej osobiście w naszej siedzibie we Wronkach przy ul. Partyzantów 5. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w calu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).”

9 maj 2023;   from: www.olx.pl