Kasjer-sprzedawca PHU BeSTT - sklepy PULS Stepnica

4 242 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Police Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "BeSTT" Spółka Jawna szuka pracownika na stanowisko: kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Sklep spożywczo-przemysłowy "PULS" w Stepnicy przy ul. Krzywoustego 3A

Wymiar czasu pracy: Pełny

Praca dwuzmianowa 5:30-13:30 i 13:30-21:30

Wymagania:

- zaangażowanie w powierzone zadania,

- chęć do pracy,

- dyspozycyjność

Obowiązki :

- praca przy obsłudze kasy fiskalnej,

- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,

- obsługa klientów,

- rozkładanie towaru,

- prace porządkowe

Oferujemy:

-przez pierwszy miesiąc umowę zlecenie,

-umowę o pracę po zakończeniu umowy zlecenia,

-regularne wypłaty wynagrodzeń,

-stałą i pewną pracę,

-pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy (mile widziane CV) lub telefoniczny: 60*******70; 60*******40

KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,BeSTT `` Bieniasiewicz, Ratajczak, Dobropolski Sp. Jawna z siedzibą w Dębnie przy ul. Jana Pawła II 10, tel. 957602682 - . 2) Administrator Danych nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych. Osobą kontaktową jest pełnomocnik ds. danych osobowych. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować telefonicznie: 957******** 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie złożył Pan/Pani na podstawie art. 6 ust 1b RODO lub/i na podstawie. art. 6 ust 1 pkt a RODO w celu przetwarzania danych kontaktowych lub/i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu; 3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą organy państwowe w zakresie wykonywanych zadań, wspólnicy i pracownicy Administratora Danych w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia; 4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji; 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pan/Pani aplikował/a lub/i do czasu cofnięcia przez Pani/Pana zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 6 miesięcy w celu przyszłych rekrutacji; 6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych (o przetwarzanych danych oraz otrzymania ich kopii), prawo ich sprostowania, zmiany, ograniczenia przetwarzania o dane zbędne dla celu przetwarzania określonego w ust. 3), prawo do przenoszenia danych, usunięcia danych zbędnych dla celu przetwarzania określonego w ust. 3), prawo sprzeciwu wobec danych przetwarzanych w celu marketingu bezpośredniego. W celu uwierzytelnienia czy to Pan/Pani jest uprawniony /a możemy prosić o podanie informacji dodatkowych. Zakres każdego z w/w praw oraz sytuacje kiedy można z nich skorzystać wynikają z przepisów prawa. To jakiego prawa może Pan/Pani skorzystać zależy np. od podstawy prawnej na jakiej przetwarzamy dane oraz celu ich przetwarzania. 7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale nie podanie danych określonych Kodeksem Pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji. 9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

13 kwi 2021;   from: www.olx.pl