Pomocnik Operatora maszyn

Osoba fizyczna (prywatna)
Legionowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę! Pomocnik Operatora maszyn – bez doświadczenia
Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

Obowiązki:
  • Pomoc w obsłudze maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych oraz wstępna kontrola jakości wyprodukowanego wyrobu
  • Stosowanie się do dokumentacji technicznej oraz wymagań klienta
  • Proste prace przy linii produkcyjnej

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność – praca w systemie 3-zmianowym
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Chęć do rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio w strukturach klienta
  • Wynagrodzenie od 4000 PLN netto na start
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Oferta dotyczy pracy stałej.
8 maj 2024;   from: www.olx.pl