Automatyk sterowania ruchem kolejowym

DB Cargo Polska S.A.
Rybnik Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Automatyki i Energetyki.

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • Montowanie, obsługiwanie i eksploatowanie podzespołów i zespołów urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacjach, liniach kolejowych i na przejazdach kolejowych

  • Organizowanie prac podczas budowy, przebudowy, konserwacji, przeglądów okresowych i badań diagnostycznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym

  • Wykonywanie pomiarów i prób w czynnych urządzeniach sterowania ruchem kolejowym oraz w czasie ich budowy i przebudowy

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń sterowania ruchem kolejowym

  • Wykonywanie napraw bieżących, remontów, pomiarów i regulacji urządzeń

Kwalifikacje:

  • Minimum wykształcenie zawodowe o profilu sterowanie ruchem kolejowym, automatyka, elektryka, elektrotechnika, elektronika, mechanika lub pokrewnym

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sterowaniem ruchem kolejowym bądź naprawą urządzeń do sterowania ruchem kolejowym

  • Posiadane kwalifikacje automatyka potwierdzone egzaminem

  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Gotowość do delegacji na terenie Polski

  • Prawo jazdy kat. B

8 maj 2024;   from: www.olx.pl