Blacharz Samochodowy

40 zł - 50 zł jedna godzina
Arkam-cars
Żywiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Blacharz Samochodowy

Lokalizacja: [Węgierska Górka] ARKAM CARS

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się importem oraz naprawami pojazdów głównie z rynku Amerykańskiego, gdzie pracujemy z pasją do motoryzacji. Poszukujemy doświadczonego blacharza, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie napraw karoserii pojazdów zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi.

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw blacharskich na pojazdach, włączając w to naprawy uszkodzeń, wymianę elementów karoserii oraz inne prace związane z blacharstwem

  • Przygotowywanie pojazdów przed pracami blacharskimi oraz składanie po pracach lakierniczych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia terminowego i wysokiej jakości wykonania prac

  • Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbanie o narzędzia i wyposażenie warsztatu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość technik blacharskich oraz narzędzi i materiałów używanych przy naprawach karoserii

  • Dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły

  • Gotowość do pracy w zespole oraz elastyczność w podejściu do obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach doszkalających

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

Jeśli jesteś doświadczonym blacharzem poszukującym nowych wyzwań i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez aplikację OLX lub mailowo

8 maj 2024;   from: www.olx.pl