Operator linii w Ozimku - stabilna praca z możliwością rozwoju

5 650 zł - 8 050 zł jeden miesiąc
Corotop S.A.
Ozimek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Do jesieni ubiegłego roku jako CB S.A., a po zmianie nazwy firmy jako Corotop S.A.

Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od września 2022 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kingspan.

W związku z rozwojem naszej organizacji szukamy osób na stanowisko: Operator linii (Ozimek)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej (proces konfekcji, laminacji lub ekstruzji)

  • Bieżący monitoring wskaźników produkcyjnych i jakościowych

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie jako Operator linii (preferowane)

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem) na 3 zmiany

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie zwracającej uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy – umowa bezpośrednio z pracodawcą

  • Konkurencyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie miesięczne z dodatkami za pracę w systemie zmianowym w wysokości od 5350 zł brutto dla osoby bez doświadczenia (Młodszy operator linii), 5850 dla osoby samodzielnej (operator lini) do 7150 (ekspert operator lini)

  • Premia kwartalna za wyniki od 900 zł brutto do 2100 zł brutto w zależności o d poziomu stanowiska

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników

  • Szansę na rozwój w organizacji i wzrost wynagrodzenia poprzez awans na wyższe stanowisko

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy

  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej, świętowanie ważnych wydarzeń i jubileuszy)

  • Nagrody finansowe za przeszkolenie nowego pracownika (mentoring), pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

Jesteś zainteresowana/y?

Wyślij zgłoszenie poprzez przycisk Aplikuj (CV nie jest wymagane) lub zadzwoń 51*******66

4 mar 2021;   from: www.olx.pl