Magazynier / Operator wózka widłowego - PÓŁ ETATU RABEN Gliwice

Raben Logistics Polska
Knurów Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • Rozwożenie towarów, załadunek i rozładunek w magazynie tranzytowym.

  • Dbałość o jakość towarów.

  • Praca ze skanerem.

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z napędem silnikowym z UDT.

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć.

  • Jesteś dyspozycyjna/y w godzinach 15:00-21:00.

  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień.

  • Miesięczna premia do 437 zł brutto.

  • Wolne weekendy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej - Mybebefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne.

  • Oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek i współpracę.

  • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii.

8 maj 2024;   from: www.olx.pl