Praca na Magazynie

Osoba fizyczna (prywatna)
Góra Kalwaria Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Multy Home jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym artykuły ogrodowe oraz użytku domowego stworzone w 100% z recyklingu. Przetwarzamy aż 2,5 miliona opon rocznie, by stworzyć produkty zarówno ekologiczne jak i funkcjonalne. Działamy od ponad 30 lat na rynku kanadyjskim, a od 2017 roku mamy prężnie rozwijający się oddział w Polsce. Naszym głównym celem jest tworzenie produktów przyjaznych środowisku, które są zgodne z najnowszymi trendami. Jakość i trwałość to główne cechy naszego asortymentu. Dbamy o zadowolenie Klientów, którzy korzystając z naszej oferty jednocześnie współdzielą ideę dbania o planetę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Karczew

Opis stanowiska:

  • kompletacja zamówień dla naszych Klientów

  • przygotowanie zamówień do wysyłki

  • pakowanie i nadawanie zamówień

  • kontrola poprawności pakowania towaru

  • inne prace magazynowe

  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pracy na magazynie

  • wysoka kultura osobista

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • energia, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji

  • umowę o pracę

  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość szkolenia i rozwoju

  • pracę od poniedziałku do piątku w dwuzmianowym systemie czasu pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multy Home Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Multy Home Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

8 maj 2024;   from: www.olx.pl