Zatrudnię w firmie Brukarskiej

4 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Police Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma brukarska poszukuje doświadczonego brukarza-brygadzisty oraz doświadczonych brukarzy i pomocników brukarzy.
Miejsce pracy: Powiat Policki
WYMAGANIA:
-Minimum 5 lat doświadczenia w branży brukarskiej.
-Umiejętność samodzielnego kierowania brygadą.
-Znajomość różnych technik układania kostki brukowej i innych materiałów brukarskich.
-Zdolność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
-Prawo jazdy kat. B
-Doświadczenie w obszarze budowy chodników, placów, tarasów i innych powierzchni brukowanych.
-Umiejętność obsługi narzędzi brukarskich i maszyn związanych z pracą brukarską.
-Sumienność, precyzja i gotowość do pracy w zespole.
OBOWIĄZKI:
-Samodzielne prowadzenie prac brukarskich na budowie.
-Koordynacja zespołu oraz rozkładanie zadań na brygadzie.
-Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w wykonywanej pracy.
-Dbanie o terminowe realizowanie zleceń.
-Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa pracy.
OFERUJEMY:
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
-Pracę w zespole doświadczonych fachowców.
-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.
Również pomocników brukarzy do przyuczenia z prawem jazdy kat.B
-Zakwaterowanie
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 51*****86
Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9-17
8 maj 2024;   from: www.olx.pl