Sortowanie paczek - WYPŁATY TYGODNIOWE - ul. Groblowa

29 zł - 30 zł jeden miesiąc
TWG Polska Sp. z o.o.
Pruszków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Sortowanie i załadowywanie paczek

Lokalizacja: Warszawa, ul. Groblowa

Godziny Pracy:

Zmiana nocna: 22:00-06:00

Twoje obowiązki:

  • Sortowanie przesyłek według schematu,

  • Sprawny załadunek i rozładunek kurierskich pojazdów.

Wymagania:

  • Pełnoletność,

  • Mobilność zapewniająca dostępność do miejsca pracy,

  • Sprawność fizyczna, aby sprostać wymaganiom stanowiska.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29 zł brutto za godzinę,

  • System premiowy motywujący do efektywnej pracy,

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie - proste i klarowne warunki,

  • Wypłaty tygodniowe.

8 maj 2024;   from: www.olx.pl