Operator żurawia z kat. B+E / GDAŃSK

40 zł - 50 zł jedna godzina
MAŁE ŻURAWIE
Łomianki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma SPIDERCRANE poszukuje pracownika na stanowisko " Operator mini żurawi" z kategorią co najmniej BE , najchętniej C+E i aktualnymi badaniami

Zakres obowiązków:

  • Obsługa mini żurawia - Maeda, Hoeflon, Unic

  • Ustawianie i przygotowanie żurawia

  • Podnoszenie i przemieszczanie ładunków

  • Przewóz maszyn i urządzeń

  • Dbanie o stan techniczny i estetyczny powierzonego sprzętu

  • Pełne zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

  • Praca w delegacji na terenie całego kraju (nieczęsto)

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B+E

  • Uprawnienia na obsługę żurawi przewoźnych/samojezdnych bądź IIŻ

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku operatora żurawia

  • Znajomość budowy/mechaniki sprzętu

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć rozszerzania kompetencji i podnoszenia swoich umiejętności

  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia na obsługę podestów ruchomych przejezdnych IP

  • Prawo jazdy kat. C

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Własne auto

To oferujemy:

  • Przez pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę

  • Minimalne wynagrodzenie 30 zł netto/godzinę w zależności od doświadczenia i zatrudnienia (umowa o pracę bądź własna działalność)

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia

  • Zakwaterowanie w delegacji zorganizowane i opłacane przez nas, 50 zł dieta

O nas

Firma SPIDERCRANE świadczy usługi wynajmu małego sprzętu dźwigowego tzw. mini żurawi przeznaczonych do prac w miejscach o ograniczonym dostępie.

Pomagamy przy montażu i wymianie okien i szyb, instalacji dużych przeszklonych powierzchni w domach prywatnych i budynkach komercyjnych. Podnosimy wszelkiego rodzaju ładunki w miejscach, w których nie zmieści się duży dźwig budowlany.

Posiadamy sprzęt znanych marek takich jak Maeda,Hoeflon,Smartlift,Kappel.

Nasza druga firma SPIDERLIFT świadczy usługi wynajmu podestów ruchomych, stąd uprawnienia na tą kategorię będą dodatkowym atutem . Działamy na terenie całej Polski.

27 sty 2022;   from: www.olx.pl