Zatrudnię magazyniera do hurtowni nabiałowo- spożywczej

4 300 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Grudziądz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Hurtownia nabiałowo - spożywcza ARTI zatrudni osobę na stanowisko magazyniera.
Praca w godzinach 4.00-12.00 oraz w co drugą sobotę.
Hurtownia znajduje się na terenie giełdy przy ul. Łyskowskiego w Grudziądzu.
Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- motywacja do pracy
- mile widziane prawo jazdy kat B
- ważne badania samitarno- epidemiologiczne ( możliwe zrobienie badać przy zatrudnieniu)
- uprawnienia na wózki widłowe ( mole widziane)
Zadania :
- przyjmowanie i wydawanie towarów
- kontrola stanów magazynowych
- kontrola jakości produktów
- kompletowanie i składanie zamówień dla klientów
- dbałość o porządek w magazynach
- zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn
- pomocnicze pracę magazynowe
- dbałość o dokumenty magazynowe

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa.
- okres próbny 3 miesiące

Wynagrodzenie na okresie próbnym 4300 brutto następnie 5000 brutto plus premia uznaniowa.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu :
Telefon : 53*******02 w godz.4.30-12.00
lub osobiście w godzinach pracy hurtowni.
8 maj 2024;   from: www.olx.pl