Ekspedientka / Sprzedawca w sklepie papierniczym

4 242 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Katowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnię na stanowisko: Sprzedawca do sklepu papierniczego w Katowicach w Galerii Skarbek na II piętrze. Samodzielna praca w małym zespole w systemie jednozmianowym w godzinach 9:00-17:00 lub 10-18. Praca dostępna od 1 czerwca 2024.

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

  • Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

  • Przyjmowanie dostaw towarów.

  • Utrzymywanie estetycznego wyglądu sklepu.

  • Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów.

  • Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Punktualność i rzetelność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność do pracy w soboty (2 soboty w miesiącu)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.

  • Niekaralność i uczciwość.

W celu rozpatrzenia Państwa CV w treści proszę zawrzeć niezbędną klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FHU Catom w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

8 maj 2024;   from: www.olx.pl