Pomocnik budowlany Radków

4 500 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Szczytna Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma KarGlo.pl usługowa zajmująca się budową obiektów dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. Praca w pełnym wymiarze

Twój zakres obowiązków

przynoszenie cegieł, zaprawy murarskiej, podawanie narzędzi, stawianie rusztowania, porządkowanie placu budowy, drobne prace budowlane.

Nasze wymagania

· praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego

· wysoka organizacja pracy własnej

· prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta

To oferujemy

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B

· pełne wsparcie techniczne

· zadaniowy czas pracy

· możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów

8 maj 2024;   from: www.olx.pl