Naczelnik-Poczta Polska S.A.

Poczta Polska S.A.
Bogatynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Naczelnik

Miejsce pracy: Bogatynia, ul. Pocztowa 1

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 1 etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:​

  • zarządzanie procesem sprzedaży w placówce oraz nadzór nad jakością świadczonych usług,
  • kierowanie podległym zespołem oraz skuteczne motywowanie go do efektywnej realizacji powierzonych zadań,​
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie placówki pocztowej, w tym zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych przesyłek i wartości,​
  • udzielanie wyjaśnień w przypadku skarg klientów, ​
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej.​​​

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • masz doświadczenie w sprzedaży,
  • dobrze znasz pakiet MS Office w szczególności MS Word i Excel,
  • dobrze organizujesz pracę własną oraz zespołu,
  • bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje,
  • jesteś osobą kulturalną i potrafisz współpracować z klientami,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

​Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

9 maj 2024;   from: www.olx.pl