Przedstawiciel Handlowy - Eco-Pal woj.dolnośląskie

Osoba fizyczna (prywatna)
Janowiec Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Producent ekologicznego opału, poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów, ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

-Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja).

-Samochód służbowy, telefon.

Wymagania:

-Mile widziane doświadczenie.

-Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

-Zdolność do samodzielnego planowania i organizacji pracy.

-Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

-Godne reprezentowanie firmy.

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi klientami firmy.

-Prezentowanie produktów Eco-Pal i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klientów.

-Realizacja planów sprzedażowych.

-Raportowanie wyników pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

9 maj 2024;   from: www.olx.pl