Zatrudnię magazyniera

Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Mipama z Opatówka zatrudnimy MAGAZYNIERA ( mężczyźni)

Praca: Poniedziałek - Piątek / Sobota wolna W godzinach: 7.00-15.00 - na jedną zmianę

Obowiązki: przyjmowanie dostaw rozkładanie towaru na półki konfekcjonowanie towaru kompletowanie towaru zamówionego przez klienta wydawanie paczek kurierem inwentaryzacja

Oczekujemy: zaangażowanie w powierzone obowiązki mile widziana praktyka na podobnym stanowisku mile widziane uprawnienia na wózki widłowe - praktyka

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę praca w nowoczesnym magazynie atrakcyjne wynagrodzenie i premie okolicznościowe.

Prosimy i przesyłanie CV przed portal OLX

23 maj 2022;   from: www.olx.pl