Zatrudnię traktorzystę

6 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Płońsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B , T bądź C+E

  • znajomość obsługi i budowy maszyn rolniczych

  • znajomość branży rolniczej

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zakres obowiązków:

  • obsługa ciągnika rolniczego wraz z przyczepami oraz maszynami rolniczymi

  • systematyczna kontrola stanu technicznego ciągnika rolniczego

  • prace związane z uprawą, sadzeniem maszynowym, transportem warzyw lub zabiegami nawodnienia roślin

  • wykonywanie zleconych prac polowych i agrotechnicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie przy wsparciu doświadczonych współpracowników

  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn rolniczych

  • liczne benefity pracownicze

9 maj 2024;   from: www.olx.pl