Ankieter terenowy

4 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gliwice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do naszego zespołu jako Ankieter Terenowy!

Grupa wiekowa: 18-26 lat

Szukamy energicznych i komunikatywnych osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie w pracy terenowej oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. Jeśli jesteś pełen entuzjazmu i chcesz być częścią dynamicznego środowiska pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Przeprowadzanie ankiet i wywiadów na terenie określonym przez firmę
Utrzymywanie pozytywnych relacji z respondentami
Zachowanie wysokiej jakości pracy zgodnie z wytycznymi firmy

Wymagania:

Wiek: 18-26 lat
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Motywacja do pracy w terenie
Umiejętność pracy zespołowej
Dyspozycyjność oraz elastyczny grafik
Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki: od 4000 do 8000 zł miesięcznie (zależnie od efektów pracy)
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
Profesjonalne szkolenie w zakresie przeprowadzania ankiet i technik komunikacyjnych
Elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb
Dołącz do naszej dynamicznej drużyny i rozwijaj się razem z nami!

Wyślij Nam swoje CV.
8 maj 2024;   from: www.olx.pl