Kierownik budowy / Inżynier budowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Pelplin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma z ponad 50-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kierowników budowy oraz inżynierów budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa,

  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (dot. kierownika budowy)

  • stanowisko inżyniera budowy (doświadczenie min. 2 -letnie)

  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych oraz przepisów z zakresu prawa budowlanego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • odpowiedzialność i samodzielność, rzetelność, skrupulatność,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za terminową realizację inwestycji,

  • realizacja inwestycji zgodnie z założonym budżetem kosztowym oraz dochodowym,

  • weryfikacja ofert podwykonawców,

  • opracowywanie, nadzorowanie i koordynowanie procesu realizacji inwestycji,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną, w tym wykonawczą i powykonawczą,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z inwestorami, z podwykonawcami oraz z urzędami,

  • współpraca z projektantami, kierownikami budowy i inspektorami nadzoru na realizowanych inwestycjach,

  • przygotowanie inwestycji w zakresie dokumentacji formalno-prawnej oraz procedur administracyjnych,

  • planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy w obszarze terminowej i zgodnej z założonym budżetem realizacji inwestycji,

  • raportowanie bieżących zadań/bieżącej sytuacji do Zarządu Firmy.

    Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub działalność gospodarcza na zasadach B2B (do uzgodnienia)

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon)

25 paź 2021;   from: www.olx.pl