Operator Koparki, Niemcy, berlin

10 000 zł - 15 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Bydgoszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy operatorów sprzętu budowlanego:

- koparek,

- minikoparek,

do realizacji robót w Niemczech w obrębie miasta Berlin.

Wymagania:

-wymagane uprawnienie na sprzęt budowlany,

-prawo jazdy min. B+E,

-dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,

-własna działalność gospodarcza.

Jesteśmy polską firmą budowlaną prężnie działającą w Niemczech od wielu lat, poszukujemy fachowców i pomocników na nowe budowy.

Zadania:

-wykopy wąskoprzestrzene, liniowe, gazowe,

-wykonywanie innych prac powierzonych do wykonania,

-dbanie o powierzony sprzęt budowlany,

Cechy pracy u nas:

-Praca stała przez cały rok

-praca bez pośredników,

-zapewniamy i opłacamy noclegi -zapewniamy sprzęt budowlany, odzież ochronną oraz pełne zaplecze bhp,

-umowa o współprace z firmą budowlaną, B2B

-wynagrodzenie ustalamy indywidualnie

-możliwość powrotu do Polski na weekend,

-możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową, lub telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy.

25 kwi 2023;   from: www.olx.pl