Mechanik pojazdów ciężarowych

Osoba fizyczna (prywatna)
Będzin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się drogowym transportem rzeczy. Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarowego, a główną osią działalności firmy jest transport szkła płaskiego.

Nasza baza transportowa mieści się w Będzinie. W chwili obecnej poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

MECHANIK / ELEKTRYK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Twój zakres obowiązków

  • Analiza oraz diagnoza uszkodzeń,

  • Bieżąca naprawa uszkodzeń zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • Konserwacja samochodów ciężarowych,

  • Sprawdzanie stanu technicznego ciągników siodłowych oraz naczep,

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów,

  • Inne zadania związane z serwisowaniem naczep i ciągników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane z pracą przy pojazdach ciężarowych

  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na Klienta

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

    atrakcyjne wynagrodzenie

    Mile widziane osoby z okolic Będzina.

9 maj 2024;   from: www.olx.pl