Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie

Osoba fizyczna (prywatna)
Strzelce Opolskie Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dla firmy z branży motoryzacyjnej Prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko: Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie.

Miejsce pracy: Ujazd (Bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Toszka oraz Osieka)

System pracy: 3 zmiany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa Tokarek CNC – 3 osiowe z systemem Sinumerik,

  • Samodzielne uzbrajanie, programowanie maszyny CNC,

  • Obsługa tokarki konwencjonalnej,

  • Kontrola jakości i przeprowadzanie pomiarów wykonanych części,

  • Rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych,

  • Konserwacja i pielęgnacja maszyn i narzędzi.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

  • Umiejętność współpracy,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej, nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej), dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie, bezpłatny transport

  • Premie roczne

  • 25 minut przerwy wliczone w czas pracy

9 maj 2024;   from: www.olx.pl