Ochrona, kwalifikowany, osoba z orzeczeniem

4 242 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Konin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY

Lokalizacja: Konin, dworzec

kwalifikowany pracownik ochrony, wpis KPOF

Dni i godziny pracy: zmiany 8, 9 h

Lokalizacja: Konin, obiekt handlowy

Dni i godziny pracy: zmiany 8h

mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków: dozór mienia i zapobieganie kradzieżom, raportowanie, prowadzenie książki służby;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • pełne przeszkolenie

  • umundurowanie

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • premia uznaniowa

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca (w przypadku umowy o pracę) lub 15-tego każdego miesiąca (w przypadku umowy zlecenie)

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu;

Osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oferujemy dodatkowo:

  • dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego czy okularów

  • możliwość uzyskania świadczeń przeznaczonych na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD

  • pomoc prawną, psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej fundacji.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office

  • doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, logistycznych lub biurowych będzie dużym atutem

  • kultura osobista i opanowanie

  • spostrzegawczość i podzielna uwaga;

Więcej informacji pod numerem telefonu: 51*******63

Wysyłając CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 - 304), przy ul. Słonimskiego 1.

9 maj 2024;   from: www.olx.pl