Pakowacz - praca na Kompletacji

Osoba fizyczna (prywatna)
Wieluń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Patrol Group jest firmą produkcyjną z branży tworzyw sztucznych.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowacz

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

- kompletowanie zamówień na magazynie

- wizualne sprawdzanie pakowanych wyrobów;

- prace manualne.

Wymagania:

- chęci do pracy;

- gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany);

- sumienność i rzetelność;

- nie wymagamy doświadczenia

- kobiety mile widziane.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- darmowe dojazdy do pracy,

- paczki na święta,

- pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie do Działu Personalnego: ul. Fabryczna 10, Wieluń, telefon: 50*******29

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniżej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

12 mar 2021;   from: www.olx.pl