Przedstawiciel Handlowy MMKmetall

10 000 zł - 20 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Żary Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma MMK Metall zatrudni osobę na stanowisko " przedstawiciel handlowy".

Branża - ogrodzenia metalowe

Wymagania:

-język niemiecki w stopniu zaawansowanym

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-znajomość rysunku technicznego

-predyspozycje sprzedażowe i umiejętność budowania relacji z klientem

-prawo jazdy kategorii B

-wyjazdy służbowe 3-4 razy w tygodniu

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i niemieckim
9 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Żary
Opis: Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność ...
14 dni temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Żary
Opis: Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność ...
14 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Żary
4 800 zł 4 900 zł jeden miesiąc
Opis: Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego. zorientowania na ...
21 dni temu