Kierowca samochodu do 3,5t._umowa zlecenie

Poczta Polska S.A.
Inowrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

KIEROWCA SAMOCHODU DO 3,5 T_Poczta Polska S.A.​

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Miejsce pracy: ul. Dojazdowa 1, 88-100 Inowrocław​

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Czas trwania umowy: zatrudnienie na okres czerwiec - sierpień

Twoje zadania:

  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem),
  • opróżnianie skrzynek pocztowych,
  • obsługa aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz obsługa terminala płatniczego,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,
  • prowadzenie dokumentacji pojazdu.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz masz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą uczciwą, samodzielną i sumienną.

W zamian oferujemy:

  • stawkę 28,00 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4 704,00 zł brutto za 168 przepracowanych godzin

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

9 maj 2024;   from: www.olx.pl