Pracownik produkcji/składacz maszyn

6 000 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy osoby na stanowisko mechanika do składania maszyn produkowanych przez naszą firmę

Od kandydata oczekujemy:

- minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomości rysunku technicznego,

- dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

Szkolenie stanowiskowe.

Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia.

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Możliwość rozwoju.

Praca na terenie Sosnowca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych przez OLX.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

9 cze 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec
4 300 zł 4 600 zł jeden miesiąc
Agencja zatrudnienia Trenkwalder&Partner (nr cert. 388) dla swojego Klienta zlokalizowanego w Sosnowcu dzielnica Dańdówka poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji Opis stanowiska: praca przy obsłudze prostych maszyn,...
25 dni temu
6 040 zł jeden miesiąc

Opis:

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych. Szukamy pracowników na stanowisko: Pracownika produkcji i Operatora CNC - bez doświadczenia

13 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec

Opis:

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji

Zadania:

  • obsługa maszyn ...

27 dni temu

Opis:

Firma zajmująca się produkcją uszczelnień technicznych poszukuje osoby na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI:

Zadania:

  • Obsługa pras mimośrodowych oraz pleciarek do szczeliw/sznurów

  • ...
7 dni temu