Pracownik do ociepleń - termomodernizacji

5 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
MAX-ECO
Radom Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

MaxECO jest polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych, odnawialnych źródłach energii oraz termomodernizacji. Dysponujemy konkretną załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Prowadzimy klienta przez cały proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montażu i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Na rynku wyróżnia nas doskonała obsługa klienta podczas całego procesu jak i po jego zakończeniu. Jesteśmy przepełnieni dumą że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich rodzin, sąsiadów, przyjaciół a w szerszej skali „całego kraju”.

Twój zakres obowiązków:

· Montaż i demontaż rusztowań oraz zabezpieczeń na elewacjach budynków.

· Przygotowanie powierzchni elewacji do prac malarskich lub montażowych.

· Wykonywanie prac związanych z montażem różnego rodzaju elewacji (np. tynkowanie, montaż płyt warstwowych, elewacji wentylowanych).

· Przygotowanie i aplikacja materiałów izolacyjnych.

· Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych na elewacjach.

Nasze wymagania:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika robót budowlanych, preferowana praca przy elewacjach.

· Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn budowlanych.

· Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.

· Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

· Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych oraz na wysokościach.

To oferujemy:

Pracę na wartościowych, jakościowych i ekologicznych produktach

· Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

· Pełne szkolenie techniczne

· Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kwalifikacji.

· Przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy

· Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

U nas zawsze WSPANIAŁA atmosfera. Zespół z DOŚWIADCZONYMI ale także MŁODYMI pracownikami więc każdy czuje się swojo. Jeżeli uważasz, że nasza oferta jest skierowana do Ciebie - APLIKUJ

9 maj 2024;   from: www.olx.pl