Pracownik produkcji Nowa Huta-Praca w weekendy

Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referencyjny: AZ/PROD/03/2024

Miejsce pracy: Kraków - Nowa Huta

Obowiązki:

  • proste prace pomocnicze w drukarni

Oferujemy:

  • umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

  • pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6, 18-6, 6-18, 14-18, 18-22)

  • możliwość ustalenia elastycznego grafiku

  • stawki – 27,70 zł/h brutto w dzień lub 30,38/h brutto zmiana nocna

Wymagania:

  • chętne osoby do pracy zmianowej

9 maj 2024;   from: www.olx.pl