Pracownik gastronomiczny

Osoba fizyczna (prywatna)
Tomaszów Lubelski Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Zatrudnimy pracowników do przyczepy z kebabem
ZATRUDNIMY OSOBY NA STANOWISKO PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO .
Twoje zadania :
-przyjmowanie zamówień
-przygotowywanie produktów z menu
-utrzymywanie porządku na punkcie i w jego otoczeniu
-bieżące kontrolowanie stanów magazynowych
CO OFERUJEMY :
-stabilne i pewne wynagrodzenie
-elastyczne godziny pracy
-szkolenie i wsparcie w pierwszym tygodniu pracy
CZEGO OCZEKUJEMY :
-zaangażowania i chęci do pracy
- uśmiechu i pozytywnego nastawienia do ludzi
-uczciwości i punktualności
-książeczki sanepidowskiej
-prawo jazdy kat.B
ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA CV W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ .
9 maj 2024;   from: www.olx.pl