Pracownik biurowy/Kosztorysant/Kierownik robót

4 500 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ciechocinek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

JSB BUDOWNICTWO Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Pracownik biurowy/Kosztorysant/Kierownik robót

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów, znajomość rysunku technicznego

  • Podstawowa znajomość obsługi programu AutoCAD,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość MS OFFICE

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych

  • Sporządzanie wycen, kosztorysów, przedmiarów,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów i usług,

  • Analizowanie ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie przedstawionych ofert.

  • Rozliczanie realizowanych obiektów, robót dodatkowych, usterek itp.

  • Zamówienia materiałowe

11 sty 2024;   from: www.olx.pl