Praca w Delikatesach Centrum Zakopane oraz Biały Dunajec !

Osoba fizyczna (prywatna)
Zakopane Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Praca w Delikatesach Centrum w Zakopanem oraz Białym Dunajcu !!

Zatrudnimy osobę na stanowisko :

*pracownik sklepu

*pracownik stanowiska mięsnego

Umowa o prace, atrakcyjne zarobki!

Wszystkie informacje pod numerem telefonu : 51*******75

9 maj 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zakopane
24 zł 30 zł jedna godzina
PRACA W BUTIKU ODZIEŻOWYM Zakopane Krupówki Poszukujemy do swojego zespołu kobiety na stanowisko: sprzedawca/doradca klienta Wymiar czasu pracy: 4- 5 dni w tygodniu - do ustalenia Praca w godzinach: 11-19 oraz 11-20 (piątek, sobota) Wymagania: -...
8 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zakopane

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Recepcjonisty.

Oferujemy pracę w Zakopanem przy ulicy Zaryckiego 29.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych ...

6 dni temu

SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży ...

5 dni temu
  • Zakopane

Opis:

Poszukuję osoby na stanowisko pomoc kuchenna.
Praca centrum Zakopane. Więcej informacji pod numerem telefonu: 60*****32.
21 dni temu