Praca dla kierowcy kat. C i kat. B

Osoba fizyczna (prywatna)
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Praca dla kierowcy kategorii C, międzynarodowy.
Oraz praca dla kierowcy kategorii B, międzynarodowy.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
24 cze 2022;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Słupsk
Opis: Firma dystrybucyjna produktów mrożonych i spożywczych poszukuje pracowników na stanowiska dział magazynowy , mrożnie chłodnie transport i logistyka - kierowcy kat B lub C Firma zaopatruje klientów gastronomicznych i detalicznych w rynku lokalnym w ...
2 lata temu
Opis: Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością ...
25 dni temu
  • ECOMARE Zbigniew Śpiewak
  • Słupsk
Opis: Oferta pracy dla Kierowcy kat. C, praca na umowę o pracę na okres próbny, godziny pracy 7-15. Oczekiwane prawo jazdy kat. C, brak wymaganego wykształcenia, mile widziane doświadczenie zawodowe. Lokalizacja: Słupsk, pomorskie.
jeden dzień temu
Opis: Firma z Słupska poszukuje kierowcy kat. B ; Wyjazd możliwy już 4-5 .05 Jeśli jesteś kierowcą kat.B lubisz swoją pracę ta oferta jest dla Ciebie ; Oferujemy: -MAKSYMALNIE wyposażone/NOWE pojazdy IVECO -komfortowe kabiny SPOJKAR XL PRO lub LAMAX ...
rok temu