Firma "Tombud" zatrudni pracownika/pomocnika do pracy na budowie.

25 zł - 29 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Iłża Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma "Tombud" zatrudni pomocnika lub pracownika do pracy fizycznej na budowie.

Informacje:

  • Nie wymagamy doświadczenia ,lecz jest mile widziane.

  • Głównie ocieplenia ,elewacje kładzione pistoletem oraz pokrycia dachowe.

  • Praca zazwyczaj na domach jedno rodzinnych.

  • Praca w okolicach Iłży oraz Starachowic.

  • Płatne od godziny ,stawka do ustalenia oraz zależna od umiejętności.

Zatrudnionym osobą oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Przyuczenie w wykonywanej przez nas pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Brak przeciw wskazań do wykonywania pracy fizycznej

  • Chęci do pracy



Piotr Wróbel

tel.5********37

Gmina Iłża

Jasieniec-Maziarze 253

9 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Iłża
4 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Konstruktor/Projektant z możliwością przyuczenia zawodu Pracodawca: Hemar Marcin Heromiński Kraj: Polska , Region: mazowieckie O firmie: Przedsiębiorstwo Hemar Marcin Heromiński, to jednoosobowa działalność gospodarcza istniejąca od 1998...
12 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Iłża

Opis:

Przyjmę do pracy w gospodarstwie rolnym do obsługi zwierząt trzody chlewnej i pomocy w gospodarstwie robienia paszy dla zwierząt
Dobre zarobki .Praca całoroczna.
Możliwość zakwaterowania .
7 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Iłża
27 zł 34 zł jedna godzina

Opis:

1) Spawacz / Ślusarz, pomocnik spawacza,

Spawacz / Ślusarz

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG/MAG na podstawie rysunku technicznego,
  • prace związane z obróbką mechaniczną metali,

...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Iłża
30 zł 35 zł jedna godzina

Opis:

Zakład drzewny zatrudni operatora/pomocnika maszyn do obróbki drewna. Dogodne warunki pracy, możliwość przyuczenia, dobre wynagrodzenie. Więcej informacji pod numerem telefonu.
rok temu