Ogłoszenie o pracę: Roznoszenie Ulotek w Nowym Sączu

28 zł - 36 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Nowy Sącz Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Firma NIM Sp. z o.o., nieustannie rozwijająca się od 2020 roku, zatrudni Pracownika do Roznoszenia Ulotek . Oto szczegóły oferty:

  • Obowiązki:

    • Kolportaż materiałów na wyznaczonym obszarze.

    • Raportowanie postępów.

  • Wymagania:

    • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe.

    • Zaangażowanie.

    • Wiek + 18.

  • Oferujemy:

    • Wynagrodzenie: od 22 zł na godzinę netto.

    • Praca w dogodnych godzinach.

    • Wynagradzanie zarówno godzinowo, jak i za efekt.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną i chętną do pracy, zapraszamy do aplikowania! Skontaktuj się z nami pod adresem kontak(małpa)mariuszkaczmarczyk.pl

Pamiętaj, że praca polega na roznoszeniu ulotek na terenie Nowego Sącza, a wynagrodzenie jest atrakcyjne. Dołącz do naszego zespołu i pomóż w promocji naszych materiałów!

Telefon 18 521 5507

9 maj 2024;   from: www.olx.pl