Pracownik magazynu

Osoba fizyczna (prywatna)
Gościcino Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa jest prężnie rozwijającą się firmą handlowo-produkcyjną działającą w branży sportowej. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju za pośrednictwem sklepów internetowych. Od ponad 30 lat kształtujemy rynek artykułów sportowych. W związku z dynamicznym rozwojem i uruchomieniem magazynu w Gościcinie poszukujemy energicznych osób do pracy w magazynie (do aplikacji zapraszamy zarówno panie, jak i panów).

Miejsce pracy: Gościcino k. Wejherowa

Obowiązki:

  • przyjmowanie, rozmieszczanie i znakowanie towarów składowanych,

  • utrzymywanie porządku w magazynie oraz dbanie o przejezdność dróg transportowych,

  • kompletacja i pakowanie zamówień oraz wydawanie ich kurierom,

  • czynny udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i energia w działaniu,

  • sumienność, spostrzegawczość i uczciwość,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

    *Nie wymagamy posiadania uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • pomoc innych pracowników w początkowym okresie zatrudnienia,

  • rabaty pracownicze na oferowany asortyment,

  • darmowy parking,

  • aneks kuchenny do dyspozycji pracowników,

  • ciepłe i zimne napoje,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ" na stronie z ogłoszeniem na OLX. CV powinno zawierać poniższą klauzulę:

Zostałam/em poinformowana, że administratorem danych osobowych przesłanych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko magazynier jest Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa z siedzibą w Miszewku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozostawieniem swojego CV na okres kolejnych dwóch lat, aby było brane pod uwagę przy kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy z pisemne wyrażenie takiej woli w postaci klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L nr 119, str. 1).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

10 maj 2024;   from: www.olx.pl