Kierownik Robót / Inżynier

5 000 zł - 14 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma zajmująca się wykonywaniem Konstrukcji żelbetowych w generalnym wykonawstwie Zatrudni do pracy na budowie kierownika budowy / kierownika robót lub Inżyniera z doświadczeniami w konstrukcjach żelbetowych. Wymagania znajomość autocad, obsługa komputera oraz doświadczenie w koordynacji prac ciesielskich i zbrojarskich, umiejętność zarzadzania siłami własnymi lub firmami podwykonawczymi oraz doświadczenie w systemach deskowań np. (Doka, Peri, Ulma ).Praca na terenie Warszawy i pobliskich okolic. Praca na cały etat umowa o pracę lub na własna działalność . Uszczegółowienie oferty na spotkaniu

Leopold Giemza

Tel 73*****67

12 lip 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
Kierownik Robót - Inżynier Budowy BDS BUDOWNICTWO Sp. z o.o zatrudni Kierownika Robót / Inżyniera Budowy Na budowach realizowanych w Warszawie i okolicach Twój zakres obowiązków Przygotowanie i organizacja wyznaczonej części lub całości bu...
24 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
7 584 zł 14 000 zł jeden miesiąc

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzaniem zakresu naszych usług w sektorze budownictwa ogólnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Budowy / Kierownik Robót

Twój zakres obowiązków

14 dni temu

Opis:

Dla naszego Klienta - generalnego wykonawcy, który realizuje kompelksowo inwestycje w sektorze energetycznym i oferuje usługi zwiazane z oze, kofeneracją czy ciepłowniwtem - poszukujemy Kierownika robót elektrycznych. Kierownik Robót ...
22 godziny temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
5 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Kierownik Robót Żelbetowych.

Praca w Warszawie-ul. Szeligowska (Bemowo), od zaraz.

Opis stanowiska:

  • praca na terenie Warszawy,

  • ...

2 dni temu