Pracownik fizyczny - prace drogowe

Osoba fizyczna (prywatna)
Choroszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy sumienne osoby do wykonywania prac związanych z budową dróg oraz pracami ziemnym.

Doświadczenie w branży budowlanej nie jest wymagane, zapraszamy do rekrutacji osoby zaangażowane w prace i umiejące pracować w zespole.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenia proszę wysyłać za pośrednictwem wiadomości OLX

Firma PROBET, zajmuje się budową dróg. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który od ponad 25 lat realizuje jako generalny wykonawca budowy dróg na Podlasiu.

21 mar 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • ITB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • Choroszcz
Opis: Numer oferty: StPr/24/1175Obowiązki:pakowanie towaru (wkręty) w róznego rodzaju opakowania, prace porządkowe - stanowisko do przyuczeniaPraca od zaraz w miejscowości Choroszcz, praca na jedną zmianę w godzinach 8-16Wymagania:Wymagania konieczne: ...
14 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
5 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Serwis oponiarski Bona-Nova poszukuje pracownika do pracy na wulkanizacji, mechanik samochodowy. Doświadczenie w obsłudze pojazdów osobowych i ciężarowych. Zapewniamy szkolenia. Oferujemy umowę o pracę.
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
Opis: Firma usługowa z branży sprzątającej poszukuje osób na stanowisko Pracownik utrzymania czystości na magazynie w miejscowości Porosły. Praca zmianowa. Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.
8 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
Opis: Zadania: Tworzenie, publikowanie, monitorowanie, analizowanie i optymalizacja opisów produktów, zdjęć i ofert produktowych na Allegro, sklepie internetowym i innych marketplace’ach Aktualizacja oferty produktowej na kanałach sprzedaży, Analizowanie ...
7 dni temu