Handlowiec/ Przedstawiciel handlowy 100% zdalnie

5 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma produkująca kontenery zaprasza do współpracy.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisku handlowiec/ przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim. Szkolenie stacjonarnie w biurze w Kobierzycach, po szkoleniu 100% zdalnie. Możliwość pracy na 1/2 etatu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych.

  • Obsługa zamówień

  • Rozpatrywanie reklamacji i spraw z nimi związanych

Inne wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny!)

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych

  • Profesjonalna, uprzejma i przyjazna postawa - umiejętność prowadzenia komunikacji z właścicielami dużych firm o wieloletnich tradycjach

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy (laptop, telefon)

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV.

23 sty 2024;   from: www.olx.pl