PRACA !!! Kierowca międzynarodowy kat.B !!!

5 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Śrem Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

PRACA DLA KIEROWCY MIĘDZYNARODOWEGO KAT. B

Firma BAJTRANS istniejąca od 10lat i specjalizująca się w transporcie drogowym rzeczy poszukuję pracownika na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym.

Zakres zadań:

  • przewóz towarów autem dostawczym do 3,5t w transporcie międzynarodowym i krajowym

  • nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem oraz prawidłowe zabezpieczenie ładunku

  • dbanie o stan techniczny pojazdu (utrzymanie czystości pojazdu, obsługa codzienna pojazdu)

  • dbanie o terminowość dostaw

  • przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu,

  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • zamieszkanie w Śremie, Kościanie lub bliskiej okolicy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • elastyczny system pracy do uzgodnienia

  • nowoczesny tabor

  • bliskie wsparcie spedytora

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię uzależnioną od oceny pracy

W razie jakichkolwiek pytań pozostaje do dyspozycji pod numer tel.

Jeśli nie mogę odebrać proszę o sms, oddzwonię.

10 maj 2024;   from: www.olx.pl