Pomocnik mechanika

Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska:

- wspomaganie pracy mechanika

- samodzielna praca przy prostych usługach przeglądowych i naprawczych

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane – możliwość przyuczenia

- znajomość budowy pojazdów, elektroniki i diagnostyki samochodowej,

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

- pracę w zgranym, doświadczonym zespole

10 maj 2024;   from: www.olx.pl