Pracownik ochrony fizycznej - Bolesławiec

Solid Security Sp. z o.o.
Bolesławiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki:

  • Ochrona obiektów handlowych

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego
  • Terminowa realizacja świadczeń wynikających z umowy
10 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bolesławiec
4 242 zł 5 000 zł jeden miesiąc
Opis: Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług ochrony Osób i mienia. Poszukujemy Osoby na stanowisko: - Pracownik ochrony. LOKALIZACJA: - Bolesławiec. OBOWIĄZKI: - nadzór nad obiektem, - obchód terenu przyległego, - monitorowanie i ...
2 lata temu
Opis: Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje: Koordynatora Ochrony do obiektu przemysłowego w miejscowości Osła k. Bolesławca ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · kontrolowanie stanu ...
2 miesiące temu
Opis: Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje: Koordynatora Ochrony do obiektu przemysłowego w miejscowości Osła k. Bolesławca ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · kontrolowanie stanu ...
2 miesiące temu
Opis: Firma Markoni zatrudni Panią do serwisu sprzątającego do codziennego prowadzenia czystości na obiekcie w Bolesławcu. Praca dwuzmianowa Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 60*******91
miesiąc temu