Optometrysta/Refrakcjonista

Osoba fizyczna (prywatna)
Płock Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. w Płocku zatrudni Optometrystę/Refrakcjonistę.

Miejsce pracy: Płock

Twój zakres obowiązków:

ü Przeprowadzanie badań wzroku z zakresu refrakcji

ü Profesjonalny dobór korekcji okularowej oraz ocena przedniego odcinka oka

ü Rekomendowanie produktów najbardziej dopasowanych do potrzeb wzrokowych pacjenta

ü Współpraca z lekarzem w zakresie badań okulistycznych

Oferujemy:

ü atrakcyjne warunki finansowe

ü dofinansowanie kosztów zakwaterowania lub dojazdu do pracy (dla osób spoza Płocka)

ü wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B) i elastyczne godziny pracy

ü możliwość doskonalenia i poszerzania kompetencji zawodowych

ü pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentami

ü program zniżek pracowniczych w zakresie ubezpieczeń

Nasze wymagania:

ü Ukończone studia w zakresie optometrii/ukończony kurs specjalistyczny z zakresu refrakcji

ü Doświadczenie w pracy na stanowisku optometrysty / refrakcjonisty min. 6 miesięcy

ü Wysoka kultura osobista i komunikatywność

ü Umiejętność pracy w zespole

Kontakt pod nr tel.: 78*******65

10 maj 2024;   from: www.olx.pl