Samodzielna/y Księgowa/y

GPI Poznań sp. z o.o.
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zostań częścią jednej z największych i najbardziej dynamicznych firm w branży opakowań!

Rynek opakowań jest dynamiczny i ciągle się zmienia: nowe pomysły, postęp technologiczny, a także zmieniające się potrzeby klientów. Gwarantujemy, że praca w naszej branży zawsze będzie rozwojowa!

Nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

Pracując z nami masz w zasadzie nieograniczone możliwości rozwoju! Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Pracujemy dla wielu znanych firm, tworząc dla nich opakowania na najwyższym poziomie, produkowane w nowoczesnych fabrykach wyposażonych w najlepsze maszyny.

Podczas poszukiwania innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, zachęcamy marzycieli do bycia wykonawcami. W zasadzie we wszystkim co robimy, polegamy na naszych pracownikach. Nasz zespół na co dzień wnosi do naszej firmy różnorodną wiedzę i perspektywy.

Wierzymy, że sukces i przyszłość naszej firmy są zdeterminowane przez mnogość kompetencji i umiejętności naszego zespołu. Dlatego też dokładamy wszelkich starań w doborze nowych, zaangażowanych współpracowników oraz inwestujemy w ich rozwój.

To dość proste – tworzymy sukces naszej organizacji poprzez naszych pracowników, a nasi pracownicy tworzą sukces dzięki swoim kompetencjom, zaangażowaniu i pracy!

Obecnie, do naszej fabryki, zlokalizowanej w Poznaniu (Junikowo) poszukujemy:

Twój zakres obowiązków:

· Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

· Czuwanie nad zmianami podatkowymi,

· Wdrażanie zmian związanych z dostosowaniem do nowych przepisów podatkowych,

· Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

· Księgowanie dokumentów,

· Sporządzanie deklaracji oraz dokumentacji podatkowych,

· Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu i Grupy.

Nasze wymagania:

· Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),

· Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych,

· Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym,

· Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel,

· Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

· Umiejętność współpracy, otwartość na zmiany, inicjatywa,

· Skrupulatność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Pracę w doświadczonym zespole oraz wsparcie merytoryczne,

· Benefity, m.in. dofinansowanie posiłków, karta Multisport, lekcje angielskiego, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

10 maj 2024;   from: www.olx.pl