Kierownik w salonie odzieżowym Quiosque/Galeria Orkana/premie

Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz aktywnie sprzedawać, nie boisz się handlu z prawdziwego zdarzenia? Potrafisz śmiało rozmawiać z klientami i sprawiać, że kupią właśnie od Ciebie?

DOŁĄCZ DO QUIOSQUE!

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientom już od 32 lat. Nasz zespół zatrudniony w sklepach w całej Polsce, tworzy kolekcje i stylizacje, które odkrywają piękno każdej kobiety.

Do pracy w QUIOSQUE poszukujemy wyłącznie aktywnych sprzedażowo, śmiałych sprzedawców w dowolnym wieku. Zapraszamy osoby, które wiedzą, że mają tzw. talent handlowy i dążą do maksymalizacji sprzedaży.

Stanowisko: Kierownik Salonu QSQ & Laurella

Miejsce pracy: Galeria Orkana Lublin

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym (rekrutacja, motywowanie, szkolenie i rozwój),

  • realizacja założonych celów sprzedażowych (praca na wskaźnikach),

  • budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy,

  • dbanie o wygląd i estetykę salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

  • zaangażowanie w dążeniu do celu,

  • zainteresowanie modą i znajomość najnowszych trendów.

To oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,

  • możliwość dopasowania grafiku do Twoich potrzeb,

  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • zniżki 30% na noclegi w hotelach Focus,

  • duże zniżki na zakupy w markach LAURELLA, QUIOSQUE, AKARDO i MARASIMSIM,

  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej Immobile.

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły.

Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego;

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

9 maj 2024;   from: www.olx.pl