Koordynator/-ka Zespołu Serwisu Kurierskiego Oddział InPost Dąbrówka

InPost sp. z o.o.
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca - czekamy na Ciebie.

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

Miejsce pracy: ul. Logistyczna 7, Dąbrówka k. Poznania

Twoje zadania:

  • planowanie i nadzorowanie wykonywanych zadań przez kurierów
  • tworzenie i modyfikowanie tras kurierskich oraz dbanie o ich rentowność i dopasowanie do struktury klientów
  • organizacja zasobów w zakresie serwisu kurierskiego, w tym wstępne rekrutacje kurierów i podwykonawców (przewoźnik)
  • przygotowanie dokumentacji na podstawie check-listy dla przewoźników i kurierów
  • bieżące monitorowanie wskaźników, raportów dotyczących serwisu kurierskiego oraz podejmowanie działań naprawczych

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym
  • doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych
  • doświadczenia w zarządzaniu kurierami/kierowcami - mile widziane
  • bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu
  • nastawienia na profesjonalną obsługę klienta
  • łatwości w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach
  • chęci do pracy i poznawania nowych rzeczy
  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

To, co zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)
10 maj 2024;   from: www.olx.pl