Promotor/Promotorka marki AGD

PMT Services Sp. z o.o. Sp.k.
Bytom Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Poszukujemy Promotora/Promotorki Produktów naszego Klienta z branży AGD.

Termin realizacji zleceń:

  • Około 18 godzin tygodniowo,

  • Elastyczny czas realizacji zleceń.

Lokalizacja:

  • RTV Euro AGD, Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25, Bytom

Zakres obowiązków

  • Aktywne promowanie produktów według standardów,

  • Efektywna sprzedaż promowanej marki,

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Uzupełnianie raportów ze sprzedaży.

Poszukiwane kompetencje

  • Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie branżą elektroniczną,

  • Otwartość i komunikatywność,

  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ,

  • Wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Stałą stabilną współpracę,

  • Zlecenia o charakterze dorywczym ,

  • Elastyczny czas wykonywania zleceń.

10 maj 2024;   from: www.olx.pl