Technik wydmuchu

6 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Dawtona Frozen Sp.z o.o.
Sochaczew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Rozruch, ustawienie parametrów rozdmuchu,

  • Nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego,

  • Usuwanie awarii,

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji,

  • Prowadzenie dokumentacji napraw, konserwacji, parametrów,

  • Raportowanie przebiegu zmiany

  • Optymalizacja procesu rozdmuchu

  • Uprawnienia SEP do 1kv

  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • Doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku,

  • Znajomość technologii rozdmuchu,

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Oferujemy :

    • Umowę o pracę.

    • Stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie produkcyjnej.

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze z premią do 10% wynagrodzenia brutto.

    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

    • Zniżki na produkty firmowe.

    • Program poleceń pracowniczych.

10 maj 2024;   from: www.olx.pl